Поиск

Захист відсотків по депозитах в банках


Абсолютно кожен клієнт банку може розраховувати на поняття банківської таємниці. Проте, багатьох цікавить, які саме особливості даних перебувають під дією даного визначення. Які дані можуть і мають право банки передавати стороннім людям або організаціям і які саме проблеми можуть бути для клієнта того ж установи. До того ж, не менш важливо, який характер покарання буде винесено винуватцю витоку особистих даних. Далі ми спробуємо глибше розібратися в тонкощах банківської таємниці відсотків по депозитах в банках

Визначення банківської таємниці 


Відповідно до закону України «Про банки», банківською таємницею є дані, що стосуються фінансового стану клієнта, а також його діяльності. Відсотки за вкладами від банків також можуть перебувати під впливом банківської таємниці. Особисті дані беруться банком в процесі роботи з клієнтом, для його ідентифікації. Як правило, вони зберігаються в спеціальній базі даних банку. 

Під протекцію банківською таємницею підпадає наступне: 

- Будь-які дані про рахунки в конкретному банку; 
- Будь-які дані щодо всіх форм звітності по конкретному банку, за винятком тієї, що згідно із законом потрібно оголосити; 
- Стан фінансів кожного клієнта; 
- Абсолютно всі дані про сферу роботи клієнта, її керівників або підлеглих; 
- Практично всі угоди, зроблені користувачем послуг або банком на його прохання; 
- Інформація про клієнтської комерційної діяльності. Сюди відносяться будь-які патенти, проекти і практично всі дані про розроблені винаходи. 

Банківська таємниця на настільки ж актуальному рівні має на увазі захист особистої інформації про клієнта і банку, що збирається в процесі здійснення перевірки фінансової установи. На значення банківської таємниці також актуальною є протекція даних, переданих банку згідно з міжнародною угодою, яка запобігає фінансування терористичних організацій або відмивання грошей, які були отримані незаконно. 

Банк Universal Bank досліджує всі зміни банківського ринку багато років. Індивідуальний підхід до кожного нового клієнта і величезний досвід дозволяє надавати ідеальний рівень сервісу. З безлічі топових фінансових установ України, Universal Bank якісно виділяється, що підкріплено відгуками клієнтів. 

Абсолютно кожен новий співробітник Universal Bank, перед тим як вступити на посаду, зобов'язаний підписати документ про збереження банківської таємниці. Керівні особи і службовці Universal Bank зобов'язані не поширювати і не застосовувати з вигодою для себе чи для третіх осіб будь-яку клієнтську інформацію, яка відкрилася їм при виконанні своїх робочих завдань.


Меню
Seo.ua - продвижение сайтов