Поиск

Обрати депозити фізичних осіб на вигідних умовах


Дуже хочеш зберегти власні гроші та примножити їх? Тоді варто подумати про депозит. За винятком того, що існує кілька базових типів депозитів, кожен з них володіє своїми особливостями та перевагами. В той же час, банки спроможні додавати унікальні власні переваги до деяких з них. Як зорієнтуватися в океані банківських пропозицій, обрати депозити фізичних осіб? На цю, можливо, для декого незнайому тему ми й поговоримо нижче. Виходячи з банківського формулювання депозитні вклади поділяються на два типи:
 
  • Депозит на певний термін. Даний тип депозиту не настільки ліквідний, як інший, але при цьому він приносить значно вищий процентний дохід.
  • Депозит до запитання вноситься без фіксованого терміну та може бути повернутий за вимогою клієнта.

Ставки депозитів в банках України сьогодні та види збережень

Найбільш поширені види депозитів:
 
  • Депозит мультивалютного характеру створений для тих, хто має бажання проводити періодичну конвертацію коштів між різними валютами без втрати вже нарахованих відсотків.
  • Депозит з категорії екзотичних - металевий депозит, який відштовхується від ринкової вартості золота, срібла чи інших дорогоцінних металів. Цікаво, що даний вид депозиту достатньо популярний у певної категорії вкладників банків.
  • Ощадний депозитний вклад створений для тих, кому достатньо порівняно невелика кількість умов і не дуже висока відсоткова ставка. В деяких банках відсотки додаються до головної суми яка лежить на рахунку, чим призводить до збільшення активу. На момент відрахування процентної ставки нова сума надходить на основний рахунок.
  • Для накопичування грошей більше підійде депозит накопичувального виду. Дуже поширений варіант у випадку програм у купівлі нерухомості.
  • Розрахунковий депозит представляє собою регулярну виплату певної суми з процентної ставки, що попередньо відмічається в договорі.
  • Депозити спеціалізованого виду, які стосуються певних верств громадян.
  • Якщо є потреба берегти на рахунку внески не лише в національній валюті, але й іноземній підійде депозит валютного виду. Такого роду види депозитів дозволяють не тільки отримати нарахування за фіксованою ставкою відсотків, а й перестрахувати свої накопичення у разі зниження курсу гривні.

Депозитний рахунок: чи варто відкривати?

Надійне збереження власних грошей та регулярний прибуток від цього – це саме те, чим славиться депозит. Особливо актуально для людей, які хочуть навчитися нарешті відкладати гроші. По істині важливим етапом на шляху для збереження грошей є вибір банківської установи, якій можна довіритись.Меню
Seo.ua - продвижение сайтов