Поиск

Вигідні депозити в Україні (Universal Bank): що варто знати


В переліку відкритих для кожного бажаючого банківських інструментів безумовно знаходяться депозити. Проте депозити бувають багатьох видів і до того ж кожна банківська установа додає ще свої «фішки» при заключенні договору. Що варто знати про депозити банку в Україні та які пропозиції обрати? Нижче ми спробуємо розкрутити цю, можливо, для декого незнайому тему.

Може бути, що не всі в курсі, але в більшості банків депозити презентуються під своїми особливими рекламними назвами. Мабуть всі бачили, що досить часто в банках трапляються і особливі умови надання депозитів, що реалізується в рамках якихось акційних пропозицій чи до певного свята.

Як правило, депозити поділяються на дві базові категорії

 1. Депозит до запитання включає періодичну виплату відсотків, але не має чіткого терміну зберігання. У разі потреби, вклад може бути повернутий клієнту в повному обсязі.
 2. Депозит на певний термін. Цей вид депозиту не такий ліквідний, як інший, але він приносить значно вищий прибуток в процентному еквіваленті.

Річний депозит: що варто знати?

Категорії, які були наведені раніше, формують основу депозитів, а їх види кожен банк пропонує різні.


Найбільш поширені види існуючих в банках депозитних вкладів:


 • - Депозит валютного виду створений для тих, у кого на меті зберігати не лише національну, а й іноземну валюту. Такий вид депозиту включає в себе дуже важливе збереження накопичення у випадку раптового падіння курсу гривні.
 • - Депозит мультивалютного характеру розроблений спеціально для тих, хто бажає конвертувати гроші між різними валютами без втрати вже нарахованих відсотків.
 • - Металевий депозит є екзотичним видом і відрізняється тим, що надходження коштів відбувається не лише в рамках процентної ставки, але й ціни дорогоцінних металів.
 • - Ощадний депозитний вклад створений для тих, кому вистачить порівняно невелика кількість умов і невелика ставка. Досить часто банківські установи виконують капіталізацію внесків, що свідчить про нарахування відсотків до основної суми, яка лежить на рахунку. При подальшому нарахуванні процентної ставки отримана грошова сума додається до базового активу.
 • - Для накопичування певної суми грошей більше підійде депозит накопичувального виду. Зазвичай такі депозити пропонуються в межах якихось програм, наприклад, житлові чи автомобільні. Вклад поповнюється.
 • - Розрахунковий депозит підійде для тих, хто хоче не лише елементарно зберігати власні кошти в банківській установі, але й щомісячно чи в інші терміни отримувати відрахування на картку за ним.
 • - Спеціалізовані умови для клієнтів включають спеціалізовані депозити. В більшості випадків, вони надаються працівникам того ж банку чи пенсіонерам.
 • Обов’язковість відкриття депозитного рахунку

  Для бажаючих надійно вкласти свої кошти та змусити їх трудитися на себе депозитне рішення є найбільш вигідним варіантом. Якщо ви бажаєте навчитись відкладати власні заробітки – не баріться, адже депозитний рахунок вам в цьому допоможе. Потрібно просто з ретельністю зважувати всі переваги та недоліки, і вибирати найбільш надійний банк.Меню
Seo.ua - продвижение сайтов