Поиск

Як придбати вугілля на електронних торгах


Вугілля — найпоширеніший вид корисних копалин. Воно здебільшого застосовується для опалення населення, для виробництва хімічних продуктів, а також задовольняє інші технічні й технологічні потреби людей.

Більшість українських підприємств купує вугілля онлайн, застосувавши сервіс Prozorro. Таким чином вони значно спрощують торгівлю. Вся інформація про електронні торги, наявні послуги та товари Української біржі, умови проведення аукціонів знаходиться на цьому сайті — https://www.ueex.com.ua/rus/ueex/sections-council/representatives-electric-power/.

Головним плюсом у торгівлі вугіллям через електронні торги є продаж цього ресурсу за вигідною для покупця вартістю. Для того щоб розпочати торги, потрібно зареєструватися на сайті біржі, розмістити лот та зазначити стартову ціну за один куб. Аукціон розпочнеться після того, як всі учасники розмістять інформацію про свої лоти. Перемогу отримає той учасник, який запропонував найвигіднішу ціну вугілля.

Якщо компанія-переможець пройде перевірку на відсутність заборгованості і корупції, постачальник і покупець можуть сформувати офіційний договір. 

До завершення аукціону всі персональні дані учасників будуть зашифровані. Їх оприлюднять після визначення переможця. 

Постачальник вугілля не отримає кошти, поки замовнику не доставлять вугілля у відповідні за домовленістю терміни. 

Розрізняють два види аукціону: англійський та голландський. Під час англійського аукціону ціна лоту підвищується. Перемагає той учасник, у якого була найвища ставка. Суть голландського аукціону полягає у покроковому зниженні вартості. 

Переваги закупівлі вугілля через електронні торги 

Купівля-продаж вугілля на Prozorro має такі переваги: 

  • - можливість вийти на європейський рівень завдяки прозорим і відкритим умовам торгів; 
  • - демократична ціна закупівлі вугілля; 
  • - збільшення прибутку; 
  • - можливість навчитися ринковим відносинам і відповідним умовам купівлі-продажу; 
  • - полегшений пошук покупця; 
  • - можливість укласти і підписати договір онлайн. 

Можливі причини відмови учаснику в аукціоні: 

  • - матеріальна нестабільність компанії; 
  • - підробка документів; 
  • - наявність боргу перед державою; 
  • - неправомірні фінансові дії учасника. 

Українська біржа — це найкращий майданчик для продажу і купівлі енергетичних ресурсів, нерухомості, деревини, земельних ресурсів. На платформі є можливість отримати юридичну допомогу. Юридичні консультанти можуть допомогти стати учасником електронних торгів відповідно законодавству держави та здійснювати купівлю-продажу, не зазнавши ризиків. 

На платформі Prozorro було успішно проведено понад 270 000 торгів, це може ускладнити пошуки необхідних товарів і послуг. Тому менеджери пропонують самостійно відшукувати обрані позиції або сформувати підписки за потрібними критеріями. Користувач буде отримувати сповіщення про наявність лотів на адресу електронної пошти. Це допоможе зберегти час для пошуків.Меню
Seo.ua - продвижение сайтов