Поиск

Новости туризма


Новости 1 - 10 из 1054

Як відпочити в Болгарії з дітьми

Подорожі до Болгарії приваблюють гармонійним поєднанням помірних цін і рівня організації відпочинку. У цій країні здавна дбають про розвиток туризму, тому там не бракує гарних готелів, аквапарків, розважальних установ, а ще діють спеціальні програми, які роблять відпочинок ще привабливішим і допомагають заощаджувати.
Однією з таких програм є «Мама і море», що діє з 2000 року. Завдяки їй потік туристів до країни збільшився і не просто завдяки вдалій рекламі. Вона насправді дає можливість сімейний відпочинок в Болгарії зі Львова зробити значно більш комфортним.
Суть програми в тому, що в готелі може оселитися один дорослий і одна дитина віком до десяти років,  і декілька годин на добу діти будуть займатися в групах по 5-7 чоловік з  вихователем. Дорослі можуть вільно використовувати цей час для власного відпочинку, позбавленого клопотів про своїх діточок. Останнім часом з’явилися пропозиції щодо розміщення у готелі двох дорослих і однієї дитини, або одного дорослого і двох дітей.
Програма розроблена за участю педагогів і педіатрів. Доглядають за дітьми спеціалісти цих же профілів, тому батьки зможуть відпочивати без зайвих турбот. Участь у програмі передбачає надання ряду знижок на послуги  готельного комплексу, що бере участь у програмі «Мама і море».
Радимо вам звернути увагу на цю пропозицію, якщо ви бажаєте відпочивати разом з дітьми і в той же час мати можливість дещо від них відпочити і отримати максимальне задоволення від перебування у Болгарії.


Возврат к спискуМеню
Seo.ua - продвижение сайтов